Showbysnis

Brenda Song čeká miminko! Otcem je Trace Cyrus!

25. srpna 2011 v 18:40 | Piper(Šáruš)
Bylo potvrzeno, že herečka ze "Sladký život na moři" Brenda Song očekává miminko a otcem je starší bratr Miley Cyrus, Trace Cyrus.

Pár spolu začal randit zhruba před rokem. Traceovi je 22 a Brendě je 23.

Všechny gratulace putují k rodině Cyrusových a zároveň i gratulujeme Miley Cyrus, která se brzy stane tetou!

Zdroj pro mě:

Zemřela zpěvačka Amy Winehouse

23. července 2011 v 19:54 | Piper(Šáruš)
Sedmadvacetiletá britská zpěvačka Amy Winehouse byla nalezena mrtvá ve svém londýnském bytě. Policie zatím nezná příčinu její smrti, uvedla stanice SkyNews.
Zatím je známo pouze to, že záchranná služba byla přivolána šest minut před čtvrtou hodinou odpoledne. Na místo byly vyslány dvě ambulance, ale zpěvačce už nebylo pomoci, uvedla stanice BBC.

Britská hvězda proslula sérií skandálů, které se odvíjely od nadměrného holdování alkoholu a drogám. V červnu dokonce zrušila všechny letošní koncerty. Vše začalo opileckým extempore na koncertě v Srbsku, kde nebyla schopná zpívat, zahodila mikrofon a opustila pódium.[celá zpráva]
Sedmadvacetiletá zpěvačka se stala velkou světovou hvězdou v roce 2006, kdy vydala album Back to Black, plné retro soulových hitů ve stylu 60. let. Získala pět cenGrammy a nečekaně velký počet fanoušků i v Americe, kde se evropským zpěvačkám většinou moc nedaří. Již předtím vydala kvalitní debut Frank, ovlivněný jazzem a elektronikou, ten však neměl komerční úspěch a dnes ho znají jen kritici a pár skalních fanoušků.
No tak to je síla
Zdroj pro mě:

Zpěvačka Pink: Podle módních expertů není dost hezká

22. října 2010 v 17:47 | Piper(Šáruš)
Drsňačku Pink rozpálily naše otázky natolik, že se červenala.

"Počítáte s tím, že nás vykopnou?" prohodí, zatímco si zapaluje cigaretu v poklidné nekuřácké restauraci na předměstí Los Angeles. Ačkoliv nás servírka upozornila na zákaz kouření, držitelka Grammy se rozhodla varování ignorovat. Těšíme se na humbuk, který Pink strhne, jenže nikdo z personálu proti dýmající celebritě ani necekne. Kdo by taky ze své restaurace vyhazoval jednu z nejúspěšnějších zpěvaček posledních let? 

Obzvlášť když vidí její tricepsy a nejméně dvacet tetování. Jenže drzost, ostré lokty a výstražné kérky na těle nejsou to jediné, čím si Pink vysloužila pověst rebelky. Neohrožená amazonka přesně ví, kým je a co od života chce. Nesnese, aby ji někdo komandoval, a když už se do něčeho pustí, dělá to naplno, ať už se jedná o turné, manželství, nebo tenhle rozhovor. Pink ale skrývá i něžnější tvář. 

Tu například ukáže, když děkuje za přízeň fanouškům, kteří za ní během našeho oběda přicházejí. "Dlouho jsem hledala, na co bych na sobě mohla být pyšná," přiznává třicetiletá zpěvačka. "V jistou chvíli jsem si ale uvědomila, že se chovám úplně nesmyslně. Dělám přece přesně to, co chci dělat. Nemusím po tom jenom toužit, já to prostě můžu dělat. A to je úžasný!"  
 
 

Reklama