Reportaze Lucie

Lucka v rádiu Kiss Proton (9.8.2011)

10. srpna 2011 v 15:51 | Piper(Šáruš)
Lucka, ve večerním programu rádia Kiss Proton představila novou písničku Labirint. Také posluchači mohly hlasovat, na jakou písničku má Lucka udělat videoklip. Nakonec to bude písnička JMMR.
Celý rozhovor s Luckou najdete tady:

Tady je písnička na který má být natočený videoklip. Videoklip slíbila, že by mohl být už do měsíce :)
Moc se na něj těším :)

LUCKA VONDRÁČKOVÁ: CHCI SE UMĚT TELEPORTOVAT!

22. října 2010 v 16:33 | Piper(Šáruš)
starsbest
Jak oslavila narozky a jaký sen si touží splnit ví jedině BRAVO! I když je zpěvačka a herečka Lucka Vondráčková (30) pořád v jednom kole, našla si chvilku čas, aby BRAVU práskla, co je u ní nového nebo jestli je čerstvě zamilovaná... celý rozhovor je na www.bravo.cz 

BRAVO: Ahoj... Co je u tebe novýho? 
Lucka: Máme novej klip na remix Tenkýho ledu. Tak se na něj mrkněte třeba na www.luckav.cz nebo na Youtubu. Je to tanečně bruslařskej duel. Docela masakr. 

BRAVO: O tobě se ví, že hodně a ráda cestuješ... Plánuješ zase nějaký výlet? Kam? 
Lucka: Je to vždycky docela oříšek. Naplánuješ si cestu a jako naschvál ti v tom termínu přijde fakt prima práce, kterou sis třeba už dlouhou dobu přála. A pak přichází bod zlomu. Vždycky bych samozřejmě nejradši všechno zrušila, zůstala v klídku doma, nic neriskovala a byla tu s kamarádama. Ale pak nakonec jedu a přivezu si batoh plný nápadů a hlavu plnou dalších plánů. 
A hlavně novou energii. 

BRAVO: Kolika jazyky vlastně mluvíš? Jaký způsob učení cizího jazyka je podle tebe nejlepší?
Lucka: Chodila jsem na jazykovou Omskou. Od třetí třídy anglina a od pátý francouzština. Děsně jsem bojovala s francouzským pravopisem - to mi fakt nešlo. Pak jsem přibrala němčinu, španělštinu a znakovou řeč. Ale úplně nej je si dát roční pomaturitní studium. To je mazec. Asi 5 hodin jednoho jazyka denně. První týden máš pocit, že se z toho zblázníš, ale pak si zvykneš a všechno jede jak po másle. 

BRAVO: Deska Fénix, která ti vyšla před dvěma lety si v hitparádách vede pořád skvěle! Ale stejně, neplánuješ něco nového?
Lucka: Teď jde v rádiích takový drahokam ještě z Fénixe. Jmenuje se Rej kolibříků. Ale víc tomu říkají Pro jinou. Tak nechám na vás, jaký název vás bude bavit víc. Udělali jsme na tuhle desku fakt hodně klipů a teď už bude zase čas, skládat nový věci. Takže se na čas ztratim ve studiu. 

BRAVO: Nedávno jsi měla narozky... Jak jsi je oslavila? Dostala jsi nějaký dárek, který tě fakt překvapil? 
Lucka: Nedělala jsem žádnou mega oslavu. Na to moc nejsem. Ale bylo to fajn. Rodina, brácha, náš kokřík, co se furt směje. A druhej den pak kamarádi. A hodně mi udělalo radost rádio Blaník, protože ten den hráli jednu naši písničku za druhou. Ještě si pořád zvykám na to, že nás rádia hrajou. Dlouho to tak nebylo a já už si zvykla, že se naše písničky budou mezi posluchačemi šířit jen tichou poštou. Ale Vítr to všechno nějak změnil. 

BRAVO: Máš ještě nějaký sen, který by sis chtěla splnit? 
Lucka: Mám jich plno. Týkají se muziky i herectví. Dřív jsem si přála zahrát si Johanku z Arku. To se mi splnilo i na divadle i před kamerou. Ale zjistila jsem, že když si něco moc přejete a pak se to splní, je to většinou taky pěkná makačka! Na natáčení jsme vstávali kolem čtvrtý, abychom stihli dobrý světlo a jeli jsme až do večera. Na koni, v brnění těžkým jak dvě železářství a pak jsme spali v táborových chatičkách. Prostě holky co nebojujou to maj trošku jednodušší než tahle Johanka. Jo a taky jsem si dlouhou dobu přála být aspoň jednou v životě v Bravíčku, takže díky za splněnej sen! 

BRAVO: A co láska? Jsi teď do někoho zamilovaná? 
Lucka: O tom bych věděla. Teď naprosto nee. 

BRAVO: Hodně sbíráš různé citáty a přísloví... Je nějaký, podle kterého se sama řídíš? 
Lucka: Inspirativních je jich fakt spousta! Dneska se mi líbí třeba: Deset polibků zapomeneš snadněji než jeden.. Jean Paul. 

BRAVO: Kdybys mohla, jakou nadpřirozenou moc by sis přála? 
Lucka: Naprosto u mě vede teleportování. Pokořit cestování v prostoru a čase. Být v mžiku přesně tam, kde nejste, ale chcete být.. žádný letadlo ani vlak. Prostě hned teď. 

BRAVO: A na závěr... co bys řekla čtenářům BRAVA? 
Lucka: Jsme ráda, že se vám líbí Bravo stejně jako dřív nám. Je to totiž časopis, kterej reaguje na vaše opravdický hudební přání. Takže si nenechte nikým mluvit do svýho vkusu a jeďte podle sebe.To je ta největší síla!

Zdroj pro mě:
Zdroj pro vás:

Rozhovor s Luckou Vondráčkovou v pořadu ,,Modré z neba"

12. října 2010 v 14:01 | Piper(Šáruš)
Lucka v pořadu Modré z ,,neba" vysílá to slovenská televize Markíza

Lucie Vondráčková se nechala osahávat na intimních partiích

21. září 2010 v 17:32 | Piper(Šáruš)
starsbest
I taková cudná vegetariánsko-zeleninová světice, jako je Lucie Vondráčková (30), se občas umí pěkně odvázat a předvede věc, které by se u ní nikdo nenadál. Tentokrát šlo o výjimečnou podívanou, kdy svému divadelnímu partnerovi "povolila" dotknout se svých intimních partií!

Vše se událo na tiskové konferenci k muzikálu Ať žije rokenrol!, kde měla neteř zpěvačky Heleny Vondráčkové (63) za úkol předvést malou ochutnávku z nově připravovaného počinu. A že se bude mít početný fanklub zpěvačky, složený především z konvenčních žen středního věku a malých děvčátek, na co těšit! 

"Lucie vzala nabídku na hlavní roli v muzikálu Divadla Broadway hlavně proto, že je po operaci chodidel a dlouho teď nebyla nikde vidět. Bude tam hrát mladou svazačku, která nemá příliš v lásce rock´n´roll, ale díky tomu, že se zakouká do proamerického Ronnyho, začne pomalu přicházet na chuť i tomuto zakázanému ovoci," prozradil zdroj ze zákulisí. 

Petr Janda
 a Karel Šíp, což jsou autoři nové parády, jen dodávají, že prý chtěli především zpracovat své autentické vzpomínky do muzikálového tvaru a ve výsledku notně pošimrat bránice diváků. "Starší si zavzpomínají, mladí budou v údivu zírat. A všichni dohromady se budou zcela jistě skvěle bavit," dodává Šíp.

"Bylinkářská bába" Lucie jako milovnice rock´n´rollu? Zdá se, že české muzikálové prostředí pokoří svůj další limit!Zroj pro mě:


Zdroj pro vás:

ROZHOVOR s Lucií Vondráčkovou

18. září 2010 v 10:47 | Piper(Šáruš)
starsbest
Praha - Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková se připravuje na 
muzikálu Ať žije rokenrol!, ve kterém si zahraje hlavní roli Yvetty. V rozhovoru pro agenturu Mediafax hovořila o svých pracovních povinnostech a plánech.

Rep.: Jaká je vaše role v muzikálu Ať žije rokenrol!?
L.V.: Taneční, mladá a zamilovaná až po uši.
Rep.: Která z muzikálových složek (tanec, zpěv, činohra) je vám nejbližší?
L.V.: Nejjistější jsem samozřejmě v mluveném slově. Činohra je můj 
. Vždycky jsem se považovala spíš za zpívající herečku. Ovšem tanec je mimo kategorie. To je pro mě největší energetická pilulka.
Rep.: Je nějaký muzikál, ve kterém byste si chtěla zahrát?
L.V.: 
 Chorus line. Ale před pár lety mi někdo řekl, že se tu nikdy neuskuteční pro nedostatek herců a zpěváků, kteří zároveň tancují. Když se ale dívám kolem sebe, vidím takových lidí čím dál víc. Třeba na 'Rokenrolu' je talentů tolik! Mám z toho radost. Třeba se na něj jednou půjdu mrknout jako babička. Ale hrát se tu bude. Tím jsem si jistá.
Rep.: Kde vás mohou vaši fanoušci kromě divadla v nejbližší době vidět?
L.V.: Jako Morganu v Excalibru, kterou si naposledy zahraji 26. září. A asi budu brečet, protože ta role se stala součástí mého 
. Bude se mi po ní hodně stýskat.
Rep.: Připravujete nějakou novou 
?
L.V.: Ještě před deskou chystám Dárek.
Rep.: V loňském roce jste uspěla v anketě Český slavík, je to vaše nejprestižnější hudební ocenění?
L.V.: Loni jsem byla na stejném 
 jako předloni. Mám radost, že 
přišly až po více než patnácti 
. Víc si toho pak vážíte.
Rep.: Je nějaká 
, kterou byste chtěla získat?
L.V.: Nesním o cenách. A v žádném případě za zpěv. Ten se podle mě ani nedá posuzovat, pokud nejste operní zpěvák. Ale můžete se písničkou dotknout pocitů a emocí. O to mi jde.
Rep.: Kromě zpěvu a tance se věnujete také herectví, natáčíte momentálně nějaký nový film?
L.V.: Točím. Ale bude se o nich povídat, až přijde čas. Teď jsou buď ve střižně nebo v jiné fázi vývoje.
Rep.: V minulosti jste podstoupila operaci nohou, můžete se nyní věnovat opět naplno tanci?
L.V.: Můžu. Musela jsem se do toho obout a nachodit docela dost kilometrů, abych si byla jistá. Ale už jsem fit.
Rep.: Máte doma nebo ve světě nějaký hudební idol?
L.V.: Spíš poslouchám, o čem zpívají. To si pak můžete písničku pouštět pořád dokola a vždycky vám dá na něco odpověď. To je jedna kategorie a pak mám ráda dobré taneční remixy.
Rep.: Je někdo, s kým byste chtěla v budoucnu spolupracovat?
L.V.: Jednou bych chtěla, aby mi ke klipu udělala choreografii Paula Abdul.

Zdroj pro mě:

Zdroj pro vás:

Lucka ve VIP zprávách(23.7.2010)

26. července 2010 v 15:20 | Piper(Šáruš)
 
 

Reklama