Červenec 2011

Alyssa Milano a její kluci

31. července 2011 v 14:47 | Piper(Šáruš) |  Info o Alysse
- Wayne McBean (1980's)
- Corey Haim (1987)
- Brian Bloom (1988)
- David Arquette (1991)
- Scott Wolf (1993)
- Cinjun August Tate (divorced- January 1999-November 1999)
- Greg Vaughan (2000)
- Brian Krause (dated-May 2001)
- Josh Shambaugh (dated-2002)
- Justin Timberlake (dated-2003)
- Fred Durst (2003-rumored)
- Jimmy Federico (2003)
- Eric Dane (2003)
- Carl Pavano (2003)
- Matt Lienert (2005)


Photoshooty Demi 1.0

31. července 2011 v 13:02 | Piper(Šáruš) |  Demi photoshooty 2010


Report 3.6

31. července 2011 v 10:55 | Piper(Šáruš) |  Novinky blogu
Ahojky. tak co jak pak se vede? No naši zůstali na tý oslavě do dneška, mamka mě včera zavezla domů, večír jsem se ejukala na Novu na Příšernou tchýni :) i když jsem to viděla několikrát tak se mě to pořád líbí :)
Mno dneska končí zápis SB a zapsali se jenom 3 SB takže to prodlužuju do zítřka!
Tak já vás těďka jdu oběhnout a přidt něco ;)

Bude Camp Rock 3?

30. července 2011 v 15:26 | Piper(Šáruš) |  Info o Demi
Joe Jonas by chtěl natočit Camp rock 3. Přiznal to v jednom nedávném rozhovoru. Musíme počkat jestli to schálí vedení Disney a jestli by chtěli pokračovat v další sérii Camp Rocku ostatní herci.

No popravdě si myslím, že pokračování nebude a když tak bez Demi prože co se stalo mezi Demi a Joem už spolu nebudou chtít hrát...

Demi bude vystupovat na Teen choice awards

30. července 2011 v 11:32 | Piper(Šáruš) |  Info o Demi
Demi bude asi vystupovat na Teen choice awards s new písničkou Skyscraper. Teen cjoice awards by se měl vysílat 7.8.2011 a Demi byla nominovaná ve 2. kategorií

Tato zpráva je z americké stránky


Demi-Visits Y100 Miami Studios 25.7.2011

29. července 2011 v 18:40 | Piper(Šáruš) |  Demi action 2011
Fotky ze studia z rádia Y100
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi-HTC Status Social Launch Event

29. července 2011 v 14:58 | Piper(Šáruš) |  Demi action 2011
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Selena dostala zlatou desku za "A Year Without Rain"!

29. července 2011 v 12:17 | Piper(Šáruš) |  Info o Seleně
Sel dostala zlatou deesku za svoje 2. album "A Year Without Rain" Alba se prodalo přes 500 000 kopií.
Seleně to moc přeju :)

A tady jsou fotky:
Sel byla moc překvapená :)


Report 3.5

28. července 2011 v 17:12 | Piper(Šáruš) |  Novinky blogu
Ahojky, moc se omlouvám, že jsem nic pořádně nepřidala a neobíhala, ale vůbec mě tenhle týden nebavil blog. Spíše jsem si četla kníšku Glee a je super moc mě baví, ještě jsem neviděla seriál, ale mohl by být super.
No do soboty od zítřka tady nebudu, budu na oslavě, takže bych chtěla teďka něco nastavit. Asi bude tak 5 článků denně.
No a taky nastanou změny na blogu. Vymažu pár rubrik. Charmedky atd. tady nechám. Pak bych tady chtěla nechat Sel, Demi, Britt, a Camp rock a Program na ochranu princeze, a zatím všechny seriály, ale moc jsem ji nebudu věnovat občas přidám díl. No nic tak já jdu ty rubriky mazat a oběhnout vás :)

P.S připomíná v menu najdete zápis SB a trvá do 31.7!

Proč odešla Shannen z Charmed?

28. července 2011 v 12:14 | Piper(Šáruš) |  Info o Shannen
Narozená 12.04 v Pemphisu .
Z čarodějek ji Aaron Spelling v roce 2001 vyhodil , aby se mohla věnovat jiným projektům , ale do dneška se píše že kvůli alkoholu .
Shannen se taky ke konci neměla ráda S Alyssou Milano a to byl taky jeden z důvodů a prý Shannen řekla že její nejlepší práce byla promarněna v show "pro dvanáctileté"ale to Shannen popírá. Shannen ale natáčela filmy dál př.Hell on Heels: The Battle of Mary Kay, , v roce 2003 uváděla reality show Scare Tactics v roce 2004 si zahrála v 11 dílech seriálu North Shore , v roce 2005 natočila 2 dílný film Category 7 The end of the word a v roce v 2006 uváděla reality show Breaking up with Shannen Doherty.

DEMI LOVATO: DOSTALA JSEM ZE SEBE VŠECHNO

27. července 2011 v 12:18 | Piper(Šáruš) |  Info o Demi
Jestli jsi už viděla nový klip Demi Lovato - Skyscraper, musí ti být jasné, že celé nové sólové album je pro Demi hodně intimní záležitost po náročném roce.
V písničkách na novém albu se Demi vyzpívává z problémů, o který nidky před tím nemluvila. Už dříve se sice přiznala k sebepoškozování, mluvila i o své bipolární poruše a problémech s váhou. Cítila ale, že bude dobře, když sáhne ještě hlouběji a vypovídá se ještě víc.

"Na albu jsou některá témata, která jsou pro mě hodně hluboko a já je tak dostala ven," přiznává. "Zpívám tam o věcech, o který jsem dřív ani nemluvila."


Demi také prozradila, že má na těle nové tetování - kříž, pro který vybrala místo na ruce. "Jsem hodně spirituální. Věřím v Boha, jsem křesťanka, takže kde je lepší místo na takové tetováním než na ruce, ve které držím mikrofon..."


Přes všechno, z čeho se Demi chtěla vypovídat, jsou na albu i 'lehčí' momenty, třeba duety s ve stylu R&B. "Jsou tam určitě i světlejší a lehčí pocity. všechny písně nejsou tak intenzivní, jako právě Skyscraper,"vysvětlila Demi.
Zdroj pro mě:

Prue Halliwell

26. července 2011 v 7:47 | Piper(Šáruš) |  Info o Charmed
Jméno: Prue Halliwell
Datum narození:
28 Října 1971
Místo narození:
San Francisco
Muži:
Andy Trudeau, Whitaker Berrman, Brendan Rowe, Bane Jessup, Jack Sheridan, Dračí čaroděj, Micah (v roce 1670), Justin, Eric (v Londýně), Allen (na koleji), Mitch
Zaměstnání:
Pracovala jako správce v muzeu, pak v roce 1998 začala pracovat v aukční síni Buckland a poté pracovala jako fotografka pro magazín 415 (1999) a příležitostně vypomáhala Piper v P3.
Manželství:
Zile (čaroděj, 8. února 2001)
Rozvody:
Zile (pár hodin po svatbě, když sestry čaroděje zničily:)
Děti:
žádné
Datum úmrtí:
17. května 2001
Rodokmen:
Nejstarší ze sester Halliwellových
Síly:
Telekineze a astrální projekce
Auto:
černá Mazda Miata a černé BMW
Sourozenci:Piper a Phoebe Halliwell,Paige Matthews
Schopnosti:Telekineze,Atrální projekce

Od Terky za 2. místo

25. července 2011 v 19:41 | Piper(Šáruš) |  Novinky blogu
Zůčastnila jsem u Terky soutěže ,,Přání pro Sel" a umístila jsem se na druhém místě. Takže Terce moc děkuji a tydy jsou její ceny pro mě:) moc děkuji jsou překrásné :)


Avatary


Animace
Klikačky
PNG postava

N J Roy 2010

25. července 2011 v 19:29 | Piper(Šáruš) |  Demi photoshooty 2010
Tyhle jsou mocka hezký moc to Demi s Joem sluší :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

M Lavine 2011

25. července 2011 v 19:07 | Piper(Šáruš) |  Demi photoshooty 2011
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Jak vznikl seriál Charmed

25. července 2011 v 17:18 | Piper(Šáruš) |  Info o Charmed
Nápad, vytvořit seriál Čarodějky se zrodil už v devadesátých letech, když jeden z výkonných ředitelů Warner Brothers, Jamie Keler, viděl doma na kabelovce Čarodějky z Eastwicku. Nápad přenést nadpřirozené síly do formy televizního seriálu se mu velmi zalíbil, a tak se obrátil na společnost Spelling Entertainment a scénáristku Constance Burge, která pro scénář použila všeobecně známé čarodějnické motivy a své vlastní zkušenosti se dvěma sestrami. Sestavila tak příběh, který se točí kolem sester Halliwellových, tří holek, kterým je něco přes dvacet a žijí spolu v San Franciscu. Přijdou na to, že jsou vlastně čarodějky, které mohou díky svým nadpřirozeným schopnostem bojovat se zlem. Prue, nejstarší z nich, dokáže pohybovat předměty pomocí telekineze. Piper dokáže zastavit čas a bezstarostná Phoebe, ta nejmladší, umí předvídat budoucnost. Ze samého scénáře se vyklubal pilotní díl s relativně neznámou Lori Rom hrající Phoebe, Holly Marií Combs coby Piper a Spellingovou starou známou Shannen Doherty v roli Prue. Pilot se všem zamlouval, a tak dostal seriál zelenou a natáčení mohlo začít. Jenže týden před tím, než padla první klapka, Lori Rom z celého projektu nečekaně vycouvala. Naštěstí se ukázalo, že náhlá změna se pro Čarodějky nestala prokletím. Spelling nabídl uvolněnou roli Phoebe televizní veteránce Alysse Milano. Celý pilot se tedy natočil znovu s Alyssou a seriál se konečně mohl naplno rozjet. K velkému překvapení se z Čarodějek stal nejúspěšnější start Warner Brothers v historii. Hned první díl přilákal k obrazovkám 7,7 milionu diváků. Hlavně díky kouzelné chemii mezi hlavními představitelkami se Čarodějky staly novým hitem číslo jedna a najednou stál štáb před novým úkolem: přetavit tak nadějný začátek ve stabilní a kvalitní podívanou. Ale jakmile se scénáristé naučili využívat vedlejší magické postavy, aby tak oživili všední starosti hlavních hrdinek, měli vyhráno. Když se u Halliwellových neřešily problémy s chlapy a prací, bojovaly holky s démony a černou magií. Pánskou část publika tak k seriálu táhla akce, zatímco dívkám se líbily sesterské vztahy a vlastně i fakt, že hlavnímy hrdinkami seriálu jsou pro změnu holky a ne kluci. Po první sérii se staly Čarodějky takovým nenápadným, ale zaručeným trhákem. Warner Brothers si je hýčkali jako svůj tajný elixír. Jenže na konci třetí série přišel nečekaný zádrhel - Shannen Doherty z ničeho nic seriál opustila. Tým scénáristů se tak rozhodl nechat postavu Prue ve finále třetí série zemřít a představit místo ní Paige, nevlastní sestru Halliwellových, která se svými schopnostmi Prue mezi čarodějkami zastoupí. Pro takovou roli musel Spelling a jeho tým najít nějakou talentovanou dívku, která by byla podobná herečkám Combs a Milano a byla by okamžitě k dispozici. Tak přišla chvíle pro Rose McGowan. S jejím příchodem se otevřelo úplně nové pole působnosti. A tak Čarodějky už dávno oslavili jubilejních 150 epizod a v Americe momentálně běží poslední osmá série. Což zanamená, že tento seriál kouzlil na televizních obrazovkách neuvěřitelných osm let.