LUCKA VONDRÁČKOVÁ: CHCI SE UMĚT TELEPORTOVAT!

22. října 2010 v 16:33 | Piper(Šáruš) |  Reportaze Lucie
starsbest
Jak oslavila narozky a jaký sen si touží splnit ví jedině BRAVO! I když je zpěvačka a herečka Lucka Vondráčková (30) pořád v jednom kole, našla si chvilku čas, aby BRAVU práskla, co je u ní nového nebo jestli je čerstvě zamilovaná... celý rozhovor je na www.bravo.cz 

BRAVO: Ahoj... Co je u tebe novýho? 
Lucka: Máme novej klip na remix Tenkýho ledu. Tak se na něj mrkněte třeba na www.luckav.cz nebo na Youtubu. Je to tanečně bruslařskej duel. Docela masakr. 

BRAVO: O tobě se ví, že hodně a ráda cestuješ... Plánuješ zase nějaký výlet? Kam? 
Lucka: Je to vždycky docela oříšek. Naplánuješ si cestu a jako naschvál ti v tom termínu přijde fakt prima práce, kterou sis třeba už dlouhou dobu přála. A pak přichází bod zlomu. Vždycky bych samozřejmě nejradši všechno zrušila, zůstala v klídku doma, nic neriskovala a byla tu s kamarádama. Ale pak nakonec jedu a přivezu si batoh plný nápadů a hlavu plnou dalších plánů. 
A hlavně novou energii. 

BRAVO: Kolika jazyky vlastně mluvíš? Jaký způsob učení cizího jazyka je podle tebe nejlepší?
Lucka: Chodila jsem na jazykovou Omskou. Od třetí třídy anglina a od pátý francouzština. Děsně jsem bojovala s francouzským pravopisem - to mi fakt nešlo. Pak jsem přibrala němčinu, španělštinu a znakovou řeč. Ale úplně nej je si dát roční pomaturitní studium. To je mazec. Asi 5 hodin jednoho jazyka denně. První týden máš pocit, že se z toho zblázníš, ale pak si zvykneš a všechno jede jak po másle. 

BRAVO: Deska Fénix, která ti vyšla před dvěma lety si v hitparádách vede pořád skvěle! Ale stejně, neplánuješ něco nového?
Lucka: Teď jde v rádiích takový drahokam ještě z Fénixe. Jmenuje se Rej kolibříků. Ale víc tomu říkají Pro jinou. Tak nechám na vás, jaký název vás bude bavit víc. Udělali jsme na tuhle desku fakt hodně klipů a teď už bude zase čas, skládat nový věci. Takže se na čas ztratim ve studiu. 

BRAVO: Nedávno jsi měla narozky... Jak jsi je oslavila? Dostala jsi nějaký dárek, který tě fakt překvapil? 
Lucka: Nedělala jsem žádnou mega oslavu. Na to moc nejsem. Ale bylo to fajn. Rodina, brácha, náš kokřík, co se furt směje. A druhej den pak kamarádi. A hodně mi udělalo radost rádio Blaník, protože ten den hráli jednu naši písničku za druhou. Ještě si pořád zvykám na to, že nás rádia hrajou. Dlouho to tak nebylo a já už si zvykla, že se naše písničky budou mezi posluchačemi šířit jen tichou poštou. Ale Vítr to všechno nějak změnil. 

BRAVO: Máš ještě nějaký sen, který by sis chtěla splnit? 
Lucka: Mám jich plno. Týkají se muziky i herectví. Dřív jsem si přála zahrát si Johanku z Arku. To se mi splnilo i na divadle i před kamerou. Ale zjistila jsem, že když si něco moc přejete a pak se to splní, je to většinou taky pěkná makačka! Na natáčení jsme vstávali kolem čtvrtý, abychom stihli dobrý světlo a jeli jsme až do večera. Na koni, v brnění těžkým jak dvě železářství a pak jsme spali v táborových chatičkách. Prostě holky co nebojujou to maj trošku jednodušší než tahle Johanka. Jo a taky jsem si dlouhou dobu přála být aspoň jednou v životě v Bravíčku, takže díky za splněnej sen! 

BRAVO: A co láska? Jsi teď do někoho zamilovaná? 
Lucka: O tom bych věděla. Teď naprosto nee. 

BRAVO: Hodně sbíráš různé citáty a přísloví... Je nějaký, podle kterého se sama řídíš? 
Lucka: Inspirativních je jich fakt spousta! Dneska se mi líbí třeba: Deset polibků zapomeneš snadněji než jeden.. Jean Paul. 

BRAVO: Kdybys mohla, jakou nadpřirozenou moc by sis přála? 
Lucka: Naprosto u mě vede teleportování. Pokořit cestování v prostoru a čase. Být v mžiku přesně tam, kde nejste, ale chcete být.. žádný letadlo ani vlak. Prostě hned teď. 

BRAVO: A na závěr... co bys řekla čtenářům BRAVA? 
Lucka: Jsme ráda, že se vám líbí Bravo stejně jako dřív nám. Je to totiž časopis, kterej reaguje na vaše opravdický hudební přání. Takže si nenechte nikým mluvit do svýho vkusu a jeďte podle sebe.To je ta největší síla!

Zdroj pro mě:
Zdroj pro vás:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Twilight~Princess* tvé Aff *Twilight~Princess* tvé Aff | Web | 25. října 2010 v 18:19 | Reagovat

to bych chtěla taky umět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama