Lucie Vondráčková přiznala: Mám nového chlapa!

22. října 2010 v 12:14 | Piper(Šáruš) |  Info o Lucii
Úterý 19.10.2010 00:13
starsbest
Lucie Vondráčková nikdy svými vztahy neplnila stránky novin a časopisů. Své soukromí si vždy chránila. Šípu ovšem prozradila, že už je v jejím životě konečně chlap. A jelikož spousta hereckých románků začíná v práci, je pravděpodobné, že se i Lucie zakoukala do jednoho ze svých partnerů v muzikálu Ať žije rokenrol, který má preiéru ve středu 20. října a tak se zkouší pravidelně každý den. Okouzlil ji snad zpěvák Tomáš Löbl, který se už proslavil rolí v muzikálu Děti ráje a vzhledem připomíná Lucčina posledního partnera, krasobruslaře Tomáše Vernera?
"Ale hlavní roli Ronnyho nehraje jen Tomáš. Byla psaná na tělo skvělému Honzovi Toužimskému z Arakainu. Zpívá naprosto ďábelsky. Bude se střídat s Tomášem Berounem a už zmiňovaným Tomášem Löblem. Každý je v té roli jiný a hrát s nima je radost," prozradila pouze ke svým divadelním partnerům Lucie.
Ta má v poslední době kromě muzikálu za sebou také natáčení pokračování legendárního seriálu Taková normální rodinka s názvem Rodinka. "Víte, já ani nemám slov. Měla jsem takovou trému, než jsem vešla na plac! Nesmírně si vážím celého původního trojlístku, který se na place po letech sešel. Sledovat paní Štěpánkovou, paní Kolářovou a pana Hanzlíka při práci byla pro mě naprosto nezapomenutelná škola. Jejich smysl pro načasování gagů je neuvěřitelný. A po několika letech jsem se při práci sešla s panem režisérem Kleinem. Naposledy jsme spolupracovali na filmu Ta třetí s Vladimírem Dlouhým v hlavní roli," řekla o natáčení Šípu.

Zdroj pro mě:
Šíp
Zdroj pro vás:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shannenka(jana) shannenka(jana) | Web | 22. října 2010 v 15:33 | Reagovat

to wm už z top staru :)))

2 shannenka(jana) shannenka(jana) | Web | 22. října 2010 v 15:34 | Reagovat

Ps:http://celebrity-others-fashion.blog.cz/1010/new-blog okomentuj plííís

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama