Říjen 2010

Lucie Vondráčková - Ty jsi ten nej

26. října 2010 v 18:23 | Piper(Šáruš) |  Vystoupení Lucie
V pořadu Machři:


Report 2.8

26. října 2010 v 18:22 | Piper(Šáruš)
Ahojky. Mocinka se omluvám, ale vůbec nestíhám :(
Škola je škola :(
No dneska ve škole to škola dostala jsem za 1 v čj z diktátu a to u mě nebývá vůbec :)
Nejdříve to byl dú a pak nám z toho dala diktát :)
Jinak jsem dostala ještě z dějáku 2,4 :(
Jsem to trochu spletla :(
No dneska asi nic nepřibude teďka jdu dělat palačinky mňam 
Taky jsem minulý týden v pátek posílala žádost o neew plakát s Luckou a je mocinka suprovní :)
Moc se jim povedl :)
Akorát jsem to trochu nedomyslila a nwm kam ho mám dát je velikej :)
No nic jdu na ty palačinky už se na ně mocka těším :)

P.S. Nevím jak tady budu zítra poněvač mají přijet kamí, s jednou jsem se viděla v neděli ale stou druhou ke konci září :( už se na ně těším 

Cesty domů-Zápas

24. října 2010 v 12:00 | Piper(Šáruš) |  Online CD


Grafika 0.1

23. října 2010 v 15:11 | Piper(Šáruš) |  GRAFIKA
Takže je to asdi přes půl roku starý nic moc 
starsbest

Přešlapy 2. díl

23. října 2010 v 14:44 | Piper(Šáruš) |  Online přešlapy


Alyssa Milano on Food Safety

23. října 2010 v 12:24 | Piper(Šáruš) |  Videa Alyssa

Cesty domů-Návštěva

23. října 2010 v 12:00 | Piper(Šáruš) |  Online CD


Zpěvačka Pink: Podle módních expertů není dost hezká

22. října 2010 v 17:47 | Piper(Šáruš) |  Showbysnis
Drsňačku Pink rozpálily naše otázky natolik, že se červenala.

"Počítáte s tím, že nás vykopnou?" prohodí, zatímco si zapaluje cigaretu v poklidné nekuřácké restauraci na předměstí Los Angeles. Ačkoliv nás servírka upozornila na zákaz kouření, držitelka Grammy se rozhodla varování ignorovat. Těšíme se na humbuk, který Pink strhne, jenže nikdo z personálu proti dýmající celebritě ani necekne. Kdo by taky ze své restaurace vyhazoval jednu z nejúspěšnějších zpěvaček posledních let? 

Obzvlášť když vidí její tricepsy a nejméně dvacet tetování. Jenže drzost, ostré lokty a výstražné kérky na těle nejsou to jediné, čím si Pink vysloužila pověst rebelky. Neohrožená amazonka přesně ví, kým je a co od života chce. Nesnese, aby ji někdo komandoval, a když už se do něčeho pustí, dělá to naplno, ať už se jedná o turné, manželství, nebo tenhle rozhovor. Pink ale skrývá i něžnější tvář. 

Tu například ukáže, když děkuje za přízeň fanouškům, kteří za ní během našeho oběda přicházejí. "Dlouho jsem hledala, na co bych na sobě mohla být pyšná," přiznává třicetiletá zpěvačka. "V jistou chvíli jsem si ale uvědomila, že se chovám úplně nesmyslně. Dělám přece přesně to, co chci dělat. Nemusím po tom jenom toužit, já to prostě můžu dělat. A to je úžasný!"  


LUCKA VONDRÁČKOVÁ: CHCI SE UMĚT TELEPORTOVAT!

22. října 2010 v 16:33 | Piper(Šáruš) |  Reportaze Lucie
starsbest
Jak oslavila narozky a jaký sen si touží splnit ví jedině BRAVO! I když je zpěvačka a herečka Lucka Vondráčková (30) pořád v jednom kole, našla si chvilku čas, aby BRAVU práskla, co je u ní nového nebo jestli je čerstvě zamilovaná... celý rozhovor je na www.bravo.cz 

BRAVO: Ahoj... Co je u tebe novýho? 
Lucka: Máme novej klip na remix Tenkýho ledu. Tak se na něj mrkněte třeba na www.luckav.cz nebo na Youtubu. Je to tanečně bruslařskej duel. Docela masakr. 

BRAVO: O tobě se ví, že hodně a ráda cestuješ... Plánuješ zase nějaký výlet? Kam? 
Lucka: Je to vždycky docela oříšek. Naplánuješ si cestu a jako naschvál ti v tom termínu přijde fakt prima práce, kterou sis třeba už dlouhou dobu přála. A pak přichází bod zlomu. Vždycky bych samozřejmě nejradši všechno zrušila, zůstala v klídku doma, nic neriskovala a byla tu s kamarádama. Ale pak nakonec jedu a přivezu si batoh plný nápadů a hlavu plnou dalších plánů. 
A hlavně novou energii. 

BRAVO: Kolika jazyky vlastně mluvíš? Jaký způsob učení cizího jazyka je podle tebe nejlepší?
Lucka: Chodila jsem na jazykovou Omskou. Od třetí třídy anglina a od pátý francouzština. Děsně jsem bojovala s francouzským pravopisem - to mi fakt nešlo. Pak jsem přibrala němčinu, španělštinu a znakovou řeč. Ale úplně nej je si dát roční pomaturitní studium. To je mazec. Asi 5 hodin jednoho jazyka denně. První týden máš pocit, že se z toho zblázníš, ale pak si zvykneš a všechno jede jak po másle. 

BRAVO: Deska Fénix, která ti vyšla před dvěma lety si v hitparádách vede pořád skvěle! Ale stejně, neplánuješ něco nového?
Lucka: Teď jde v rádiích takový drahokam ještě z Fénixe. Jmenuje se Rej kolibříků. Ale víc tomu říkají Pro jinou. Tak nechám na vás, jaký název vás bude bavit víc. Udělali jsme na tuhle desku fakt hodně klipů a teď už bude zase čas, skládat nový věci. Takže se na čas ztratim ve studiu. 

BRAVO: Nedávno jsi měla narozky... Jak jsi je oslavila? Dostala jsi nějaký dárek, který tě fakt překvapil? 
Lucka: Nedělala jsem žádnou mega oslavu. Na to moc nejsem. Ale bylo to fajn. Rodina, brácha, náš kokřík, co se furt směje. A druhej den pak kamarádi. A hodně mi udělalo radost rádio Blaník, protože ten den hráli jednu naši písničku za druhou. Ještě si pořád zvykám na to, že nás rádia hrajou. Dlouho to tak nebylo a já už si zvykla, že se naše písničky budou mezi posluchačemi šířit jen tichou poštou. Ale Vítr to všechno nějak změnil. 

BRAVO: Máš ještě nějaký sen, který by sis chtěla splnit? 
Lucka: Mám jich plno. Týkají se muziky i herectví. Dřív jsem si přála zahrát si Johanku z Arku. To se mi splnilo i na divadle i před kamerou. Ale zjistila jsem, že když si něco moc přejete a pak se to splní, je to většinou taky pěkná makačka! Na natáčení jsme vstávali kolem čtvrtý, abychom stihli dobrý světlo a jeli jsme až do večera. Na koni, v brnění těžkým jak dvě železářství a pak jsme spali v táborových chatičkách. Prostě holky co nebojujou to maj trošku jednodušší než tahle Johanka. Jo a taky jsem si dlouhou dobu přála být aspoň jednou v životě v Bravíčku, takže díky za splněnej sen! 

BRAVO: A co láska? Jsi teď do někoho zamilovaná? 
Lucka: O tom bych věděla. Teď naprosto nee. 

BRAVO: Hodně sbíráš různé citáty a přísloví... Je nějaký, podle kterého se sama řídíš? 
Lucka: Inspirativních je jich fakt spousta! Dneska se mi líbí třeba: Deset polibků zapomeneš snadněji než jeden.. Jean Paul. 

BRAVO: Kdybys mohla, jakou nadpřirozenou moc by sis přála? 
Lucka: Naprosto u mě vede teleportování. Pokořit cestování v prostoru a čase. Být v mžiku přesně tam, kde nejste, ale chcete být.. žádný letadlo ani vlak. Prostě hned teď. 

BRAVO: A na závěr... co bys řekla čtenářům BRAVA? 
Lucka: Jsme ráda, že se vám líbí Bravo stejně jako dřív nám. Je to totiž časopis, kterej reaguje na vaše opravdický hudební přání. Takže si nenechte nikým mluvit do svýho vkusu a jeďte podle sebe.To je ta největší síla!

Zdroj pro mě:
Zdroj pro vás:

Tereza Kerndlová -Have Some Fun

22. října 2010 v 16:27 | Piper(Šáruš)

Lucie Vondráčková-Tajná láska

22. října 2010 v 16:25 | Piper(Šáruš) |  Videa Lucka

Když funguje Všechnopárty, může fungovat i Všechnomuzikál? Ne!

22. října 2010 v 16:19 | Piper(Šáruš) |  Info o Lucii
starsbest
Novinka Ať žije rokenrol! měla ve středu premiéru v pražském Divadle Broadway. Sice tu zazní povedené vtipy, z rokenrolového a dobového potenciálu se toho však dalo vytěžit víc.

Člověk by si s chutí pohrál s tím, že se tihle dva pánové do muzikálu vrhli takříkajíc na stará kolena, přesto to všem dříve narozeným pořádně natřeli. Titulek ve stylu, jak se o mladý vítr v českém muzikálu postarali dva staří bardi. Nakonec, i Karel Šíp po představení mluvil o tom, že debut v takovém věku patří možná až do Guinnessovy knihy rekordů.
Ten titulek bohužel použít nemohu, jakkoliv si Petra Jandy a Karla Šípa umělecky vážím. Jejich společné dílo je průměrné, o nějakém svěžím muzikálovém větru nemůže být řeč.

Milenci? Tihle dva?

Příběh se v časech hlubokého totalitního přesvědčení točí kolem mladíka Ronnyho, který miluje rokenrol, Ameriku a také svazačku Yvettu. Svými postoji a vzezřením provokuje funkcionáře a příslušníky SNB, i proto tráví noci na záchytce nebo ve vězení. Pořád má však svoji hudbu i platonický cit, pro které mu stojí za to probíjet se životem dál.
Těžko si lze představit více nesourodou ústřední dvojici, než je Ronny a Yvetta. Jan Toužimský, jinak zpěvák skupiny Arakain, je kopií rockera z venkovské zábavy, jenž ani přes brázdy potu nesundává koženou bundu a nikdy neostříhá dlouhé kudrnaté vlasy, ač jejich hustota očividně řídne. Typ, který by od chumlu čtrnáctiletých dívek uslyšel nejprve smích a potom hlášku: Vrať se do hrobu, dědku.
A právě na čtrnáct tady vypadá drobounká Yvetta Lucie Vondráčkové, ať už díky naivní důvěře v rudé zítřky či dívčímu růžovému úboru.
Jenže zatímco Vondráčková zapálení pro vyvrhele svým hereckým projevem obhájí, Toužimský si s výrazem "mnohem radši než pusu od Yvetty bych si objednal další pivo" poradit nedokáže.
Tohle je sňatek čistě z muzikálového rozumu - aby mezi hlavními představiteli zafungovala chemie, musel by se Mendělejev snažit o dost víc. Jejich romantická dueta pak strčí do kapsy píseň, v níž na dávnou lásku vzpomínají jejich rodiče v podání Petry Janů a Pavla Nečase.
Tato dvojice, a Petra Janů se svou fantastickou interpretací zvlášť, vytahuje muzikál směrem nahoru. Připojuje se k nim i Aleš Háma, vtipný žolík inscenace. Zatímco dvojice policistů (Juraj Bernáth a Petr Šudoma) se o legraci upachtěně pouze snaží, Háma ji skutečně vytváří.
Ať už hraje primáře na záchytce nebo pérujícího armádního důstojníka. V obou případech přehrává, ale s přesností, která poukazuje na profesní deformace obou povolání. Pro Hámu skvělý muzikálový zářez, scéna s mile neukázněnými chovanci "jeho" ústavu je navíc vrcholem celé první poloviny.

Ať žije Rokenroll

22. října 2010 v 16:09 | Piper(Šáruš) |  lucie photoshooty 2010Lucie Vondráčková přiznala: Mám nového chlapa!

22. října 2010 v 12:14 | Piper(Šáruš) |  Info o Lucii
Úterý 19.10.2010 00:13
starsbest
Lucie Vondráčková nikdy svými vztahy neplnila stránky novin a časopisů. Své soukromí si vždy chránila. Šípu ovšem prozradila, že už je v jejím životě konečně chlap. A jelikož spousta hereckých románků začíná v práci, je pravděpodobné, že se i Lucie zakoukala do jednoho ze svých partnerů v muzikálu Ať žije rokenrol, který má preiéru ve středu 20. října a tak se zkouší pravidelně každý den. Okouzlil ji snad zpěvák Tomáš Löbl, který se už proslavil rolí v muzikálu Děti ráje a vzhledem připomíná Lucčina posledního partnera, krasobruslaře Tomáše Vernera?
"Ale hlavní roli Ronnyho nehraje jen Tomáš. Byla psaná na tělo skvělému Honzovi Toužimskému z Arakainu. Zpívá naprosto ďábelsky. Bude se střídat s Tomášem Berounem a už zmiňovaným Tomášem Löblem. Každý je v té roli jiný a hrát s nima je radost," prozradila pouze ke svým divadelním partnerům Lucie.
Ta má v poslední době kromě muzikálu za sebou také natáčení pokračování legendárního seriálu Taková normální rodinka s názvem Rodinka. "Víte, já ani nemám slov. Měla jsem takovou trému, než jsem vešla na plac! Nesmírně si vážím celého původního trojlístku, který se na place po letech sešel. Sledovat paní Štěpánkovou, paní Kolářovou a pana Hanzlíka při práci byla pro mě naprosto nezapomenutelná škola. Jejich smysl pro načasování gagů je neuvěřitelný. A po několika letech jsem se při práci sešla s panem režisérem Kleinem. Naposledy jsme spolupracovali na filmu Ta třetí s Vladimírem Dlouhým v hlavní roli," řekla o natáčení Šípu.

Zdroj pro mě:
Šíp
Zdroj pro vás:

Lucie Vondráčková nemá vyhráno, znovu musí na operaci nohou

21. října 2010 v 17:28 | Piper(Šáruš) |  Info o Lucii
starsbest
Zpěvačka Lucie Vondráčková, která před rokem podstoupila komplikovanou operaci chodidel, stále nemá vyhráno. Lékaři jí oznámili, že musí podstoupit další operaci. Nyní rehabilituje na muzikálovém jevišti. A paradoxně tancem. "Doktoři mi doporučili, abych začala naplno tancovat," řekla iDNES.cz Vondráčková.

Třicetiletá zpěvačka, herečka a tanečnice Lucie Vondráčková je jednou z hlavních hvězd muzikálu Petra Jandy a Karla Šípa Ať žije rokenrol! a bez pohybu a tance se její role neobejde.
Skutečnost, že své nedávné zdravotní problémy zatajila i hlavní choreografce muzikálu, nebere jako selhání či nezodpovědnost. "Jenjsem na ten fakt nijak neupozorňovala," vysvětluje. "Nechtěla jsem, aby se na mě z opatrnosti braly zbytečné ohledy. To by celou práci všem ostatním komplikovalo. Bez povolení lékařů bych samozřejmě do takového tanečního frmolu nešla. Jsem poslušná pacientka. Navíc mě ještě jedna operace čeká, takže na nějaké zbytečné hrdinství opravdu není prostor," uvedla Vondráčková pár hodin před středeční premiérou.

Muzikál vrátí diváka na přelom 50. a 60. let, kdy svět zachvátila horečkazvaná rokenrol, který si cestu do tehdejšího Československa hledal komplikovaně. Pohled autorů se upře na jednu z prvních rokenrolových hvězd - Ronnyho, který kromě muziky obdivuje i svazačku z pražského Žižkova Yvettu. Tu hraje právě Vondráčková.
"S nabídkou na muzikál jsem váhala. Ale spíš kvůli tomu, že jsem u muzikálu obzvlášť opatrná a vybíravá. Základem pro mě vždycky byla činohra. Ta tvoří devadesát procent rolí, které jsem si na jevišti prožila. Muzikál vnímám spíš jako hodně náročné a šťavnaté zpestření divadelní činnosti," objasňuje zpěvačka, jež si v roli našla i nutné zalíbení.
"Celkem mě bavila představa, že by se Yvetta mohla někde na brigádě potkat třeba s Hankou, kterou jsem hrála ve Starcích na chmelu. Tyhle synchronně se odvíjející životy - ať už reálných nebo fiktivních postav - mě zajímá sledovat. A na herectví je magické i to, že si prožijete život, o kterém byste si mohl akorát přečíst v knížkách. V případě Rokenrolu to bylo o to zvláštnější, že tak trochu hrajeme ve vzpomínkách pana Šípa."

Lucka-Snídaně s Novou - 20.10.2010

20. října 2010 v 15:49 | Piper(Šáruš) |  Videa Lucka


Promo fotky z muzikálu Ať žije Rokenroll

20. října 2010 v 14:21 | Piper(Šáruš) |  lucie photoshooty 2010
Takže jsou promo fotenky z muzikálu Ať žije Rokenroll :) muzikál má dneska premiéru :)

Revolverheld feat. Marta Jandová - Halt Dich an mir fest

18. října 2010 v 16:22 | Piper(Šáruš)
Nová písnička Marty
Pokusím se jí přeložit ale nwm 

Dess 0.5-Halloween

17. října 2010 v 17:15 | Piper(Šáruš) |  Layouty
Stars: Alyssa Milano
Spokojenost: 90% nwm ale něco mě tam chybý
Od: 17.10.2010
Do: ????

Náhled: