Červenec 2010

Anne na Starlight Starbright Gala- 2006

30. července 2010 v 9:03 | Piper(Šáruš)Jennifer v časopise Elle

29. července 2010 v 19:44 | Piper(Šáruš)
Únorovou obálku časopisu Elle zdobila herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (40), kolem které je v poslední době více než rušno. Nafotila stylové fotografie v tmavém designu a také magazínu Elle poskytla zcela otevřený rozhovor o sobě samotné, ale také i osvé úspěšné karieře.
Elle: Proč jste nikdy nezvažovala umělé oplodnění - stejně tak, jako tomu bylo ve vaší nové filmové roli Black-Up Plan?

Jennifer: Pokud jde o rodinu a vztahy, v těchto směrech jsem hodně tradiční. Jelikož jsem tak byla i vychovávána. A také protože věřím v Boha a mám hodně víry, takže si myslím, že by jste v tom neměli nějak zmatkovat. V hloubi duše to cítím tak, že buď to pro mě je, nebo není. Víte co tím myslím? A pokud je, stane se to. A pokud ne, tak se to nestane.

Elle: Co si myslíte o svých romantických komediích?

Jennifer: Myslím si, že filmy jako "Krásná pokojská" a Monster-in-Law" jsou velmi vrstevní filmy. A právě proto jsou tak úspěšné. Lidé nemají rádi pitomé romantické komedie. Nic co je pitomé, nevydělá 100 milionů dolarů.

Elle: Co říkáte na vaši účast u soukromé večeře s nejvyšší soudkyníSoniou Sotomayor? (první hispánská soudkyně)

Jennifer: Ona si ani nedokáže představit, co symbolizuje. Je vždy hrozně děsivé být do toho hozená - přesně tak jsem se cítila, když jsem hrála Selenu. Jste do toho vhozeni, a najednou už nejste anonymní. Jste známí. Je toho moc, co musíte zvládnout. Poprvé je to děsivé. Pak už si na to zvyknete. Takže ona si v jeden okamžik svého života řekla: ' Co to sakra znamená? Všichni mi tleskají. Lidé o mě píší, mluví, jsem v letevizi.' Prostě to byla soudkyně v New Yorku.

Elle: Co si myslíte jako 40-letá matka o konkurenci 20-letých popových idolů?

Jennifer: To je to, co ja dělám - protože mám děti a manžela znamená, že už nemám být sama sebou? Zviditelnila jsem se víc, než cokoliv jiného. Hyperaktivní J.Lo. Všechno co jsem předtím chtěla, chci nyní dvakrát tolik. A tím nemyslím hmotné věci, znamená to více prozkoumávat, více uvažovat. Umělcem se nestanete, protože vám je 21, stejně tak jako neskončíte protože vám je 51. Jste tím, kým jste, až do konce vašeho života.

Elle: A co si myslíte o zradě?

Jennifer: To není něco, co by se mi stalo jednou za život. Naopak, je to něco, čím jsem si za svůj života prošla několikrát. Když házíte všechny chlápky do jednoho pytle a pak to porušíte, víte, že byste měla jít dál, ale jste pořád zamilovaná a jednoduše prostě nevíte, co dělat. Zraní vás to, protože pak neříkáte: "jsi podvodník, lhář, nenávidím tě, nejsi dost dobrej nebo odcházím". Neříkáte to. Řeknete - trápím se. A i když to skončíte a já to vím, stejně vlastně nevím co dělat. Vím že bych měla jít dál, ale já nechci. A to je ten pravý důvod toho, proč zrada je tak zm*vená věc.

Přátele-Jak chtěl Ross být opálený

29. července 2010 v 19:31 | Piper(Šáruš) |  Videa Přátelé

Hannah Montana- Znělka 1. série

29. července 2010 v 19:26 | Piper(Šáruš) |  Videa Hannah


Tereza Kerndlová jde po Schodech z Nebe

29. července 2010 v 13:14 | Piper(Šáruš)
  Dcera slavného umělce Ladislava Kerndla, Tereza Kerndlová, je známá z rozpadlé české skupiny Black Milk, která pro ni představovala odrazový můstek. Působila zde po boku Terezy Černochové a Heleny Zeťové, žen pocházejících rovněž z rodin nesoucích známá jména.
  
  Po rozpadu Black Milk se tato brněnská rodačka dala na sólovou dráhu, ve které pokračuje dodnes. Právě pracuje na novém albu, z něhož si můžete první singl s názvem Schody z Nebe poslechnout již nyní. Hotová deska se objeví na prodejních pultech pod hlavičkou Sony Music až začátkem příštího roku.

Nesmrtelné téma: Láska
  K této písni se natáčel také epický klip o vášnivé lásce dvou lidí a jejich svatbě. Tereza Kerndlová v klipu hraje jak nevěstu, tak člověka pozorujícího vše z povzdálí. Video bylo natáčeno v Ústí nad Labem v  Kostele Apoštola Pavla. Námět a scénář pro tento videoklip obstaral její manažer a zároveň přítel René Mayer.

Video ještě není dostupné veřejnosti a tak tady je jenom písnička:

Vondráčková, Konvičková a Písařík: Noví Golden Kids na scéně!?

29. července 2010 v 11:42 | Piper(Šáruš) |  Info o Lucii
8. 6. 2010
  Na závěrečném večírku dětského Filmového festivalu ve Zlíně se spolu podezřele dlouho bavili zpěvačky Lucie Vondráčková (30), Markéta Konvičková (16) a herec a muzikant Martin Písařík (30)... K čemu tato povedená trojice závěrem došla? Lucie nebo Markéta se bude muset stát brunetou!

  V závěru večírku totiž došlo i na improvizované společné zpívání, kdy všichni přítomní naprosto strnuli úžasem, jak to všem třem mladým zajíčkům společně ladí. Zkušení manažeři při pohledu na sympatické a ohebné interprety už dokonce začali probírat možný vznik nástupců legendárních The Golden Kids! 
  Tuto skupinu tvořili v letech 1968 - 1970 zpěváci Marta KubišováHelena Vondráčková a Václav Neckář a nutno říci, že společně slavili nevídaný úspěch. Není tak divu, že i dnes si bude na jejich zašlé slávě chtít ledaskdo ,,namastit kapsu". A proč ne právě pomocí nezkažené Konvičkové, proslavené Vondráčkové a fešného Písaříka? 
  Ani jeden ze zmiňované trojice se této myšlence sice nebránil, ovšem největším problémem zatím stále zůstává jediné: která z obou blondýn by se po vzoru Marty Kubišové stala brunetou? To se bohužel Markéta aniLucie stále nedohodly
starsbest
Zdroj:


Tereza nafotí kalendář, vznikne v Amsterdamu

29. července 2010 v 10:22 | Piper(Šáruš)
Tereza Kerndlová nedávno dotočila nový videoklip k připravované písni Schody do nebe. Další letní dny budou pro zpěvačku především pracovní a na konci srpna odjede do Amsterdamu. "Budu zde fotit svůj první kalendář," prozradila on-line deníku TÝDEN.CZ dcera jazzového a swingového zpěváka Ladislava Kerndla.

  Na cestu do Nizozemska se Tereza Kerndlová už moc těší. "Všichni většinou fotí kalendář u moře. Amsterdam je netradiční místo a aspoň to nebude žádné klišé, na některých snímcích se budeme snažit zachytit i noční život," prozradila zpěvačka, která se na fotkách objeví ve spodním prádle i šatech.
  Jedna ze členek dnes již neexistujícího tria Black Milk se svěřila, že jí sólová kariéra vyhovuje. "Už bych neměnila a všechna má rozhodnutí jsou na místě. Jsem volná a můžu se rozhodovat sama za sebe," pochvaluje si zpěvačka. Populární dívčí trio Black Milk se skládalo ze tří zpěvaček, Terezy Kerndlové, Heleny Zeťové a Terezy Černochové. Vztahy ale začaly být napjaté zejména mezi Kerndlovou a Zeťovou a kapela se rozpadla.
  Nový videoklip Kerndlové k písni Schody z nebe se natáčel dva dny v Ústí nad Labem. "Vypráví příběh dvou mladých nezávislých lidí, kteří se znají jen krátce, ale i přesto u nich vzplane vzájemná láska, uzavřou sňatek a svůj slib zpečetí před Bohem. Já hraji ve videoklipu dvojroli, nevěstu a třetí osobu, která dění sleduje zpovzdálí," prozradila zpěvačka, jejíž nové album vyjde začátkem příštího roku.
Zdroj:
Report 0.4

28. července 2010 v 7:20 | Piper(Šáruš) |  Novinky blogu
starsbest
Ahojky chci se vám omluvit, ale dneskas tady nebude moje činost, protože jedu pryč. Pokusím se přednatavit nějaké články doufám, že vám to nebude vadit =)
Zatím se tu mějte dobře zítra bych tu mohla být =)


Olga- VIP zprávy(23.7.2010)

27. července 2010 v 16:54 | Piper(Šáruš)Lucka ve VIP zprávách(23.7.2010)

26. července 2010 v 15:20 | Piper(Šáruš) |  Reportaze Lucie

Report 0.3

26. července 2010 v 15:16 | Piper(Šáruš) |  Novinky blogu
Moc se omlouvám, že jsem včera nic nepřidala, ale byla jsem na pouti a nebyla jsem si v sobotu jistá, jestli někam pojedu nebo nn nakonec jsme jeli, ale nestihla jsem ti napsat na blog.....
Tedka snad neci přidám nahrávám na youtube videa =)

Jennifer slaví 41 let

24. července 2010 v 19:02 | Piper(Šáruš)
Dneska Jenifer slaví své 41. narozky, takže ji přeji Všecičko nejky =)

Deník Princezny

24. července 2010 v 18:52 | Piper(Šáruš)

Deník Princezny:Photoshooty:


Online:Videa:Miley- Učí se znakovou řeč

24. července 2010 v 18:23 | Piper(Šáruš) |  Info o Miley
starsbest
Hvězda Hannah Montana vzala jako výzvu okamžik, kdy se v L.A. nedokázala domluvit se svým fanouškem, který ztratil sluch. Miley Cyrus (17) začala studovat znakovou řeč. Dívá se na tutoriály na DVD. 

"Používá návody na DVD, aby se ji neučila, protože se cítila hodně špatně, když si nedokázala popovídat se všemi svými fanoušky," uvedl zdroj pro americký National Enquirer. 

"Její táta Billy Ray ji v tom podporuje. Začal se učit taky." 

Miley si svých fanoušků váží. Nedávno prohlásila, že doufá, že by ji podpořili, ať by dělala cokoliv.

"Myslím si, že je to kouzelné, že mě pokaždé na show podporují. Ale mým přáním je, aby mě podporovali ve všem, co budu dělat. A to pravý fanoušek bude," říká Miley. "Mám na mysli, třeba kdybych se pustila do umění, které by mě udělalo šťastnou."


Photoshooty Anna 0.1

24. července 2010 v 16:10 | Piper(Šáruš)Photoshooty Alexis 0.4

24. července 2010 v 16:00 | Piper(Šáruš)Photoshooty Alexis 0.3

24. července 2010 v 15:52 | Piper(Šáruš)